Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
JOHN LENNON (1940-1980): "A bag full of faces", signerad, daterad N.Y. C. Jan 78, svart tuschpenna på brun papperspåse, ca 33x25 cm
Certificate of Authentication medföljer
891390
2021-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här