Matbord 1950-tal

Matbord 1950-tal
Matbord 1950-tal
Matbord 1950-tal
Matbord 1950-tal
Matbord 1950-tal
Matbord 1950-tal
Matbord 1950-tal
Matbord 1950-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, 1900-talets mitt, runt, 2 iläggsskivor, höjd ca 72, diameter 105, iläggsskivorna cm 35 cm vardera

891397

2021-03-17