Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
HERMAN HÄGG (1884-1966): Stockholmsmotiv, signerad H. Hägg 1952, olja på duk uppfodrad på pannå, bildmått ca 12x17 cm
Zustandsbeschreibung
Marginalskador, delvis lossnat från pannå
891401
2021-03-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner