Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN DEURELL (1904-1967): Landskap, signerad Deurell, olja på pannå, bildmått ca 29x39 cm
891405
2021-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här