Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TEKANNA, STEMCUPS, SKÅLFAT, 3 dlr., porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 5-20 cm, skålfatet senare
Nagg, skålfatet senare
891406
2021-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här