Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEKANNA, STEMCUPS, SKÅLFAT, 3 dlr., porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 5-20 cm, skålfatet senare

Nagg, skålfatet senare

891406

2021-03-19