Bo von Zweigbergk oljemålning

Bo von Zweigbergk oljemålning
Bo von Zweigbergk oljemålning
Bo von Zweigbergk oljemålning
Bo von Zweigbergk oljemålning
Bo von Zweigbergk oljemålning
Bo von Zweigbergk oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO VON ZWEIGBERGK (1897-1940): motiv från staden Cagnes sur mer, vid franska rivieran, monogramsignerad samt daterad -28, olja på duk, ca 48x34 cm

891408

2021-03-22