Oidentifierad konstnär färgetsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1950/60-tal): Motiv med clown, signerad, 42/50, färgetsning, bildmått 52x48 cm

Gulnad

891411

2021-03-17