Folke Johansson

Folke Johansson
Folke Johansson
Folke Johansson
Folke Johansson
Folke Johansson
Folke Johansson

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

FOLKE JOHANSSON (1912-1999): Vy mot katarinahissen och stadsgården, Stockholm signerad, olja på duk, ca 35x30 cm

891422

2021-03-22