Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Figurscen, signerad Peter Dahl, litografi, 42x29 cm

Säljes till förmån för Cancerfonden

891423

2021-03-18