Matservis 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
MATSERVIS, 40 dlr, Polen, 1900-talets andra hälft, porslin med guldkant, bestående av 10 mat, 9 djupa, 11 förrätt, 2 skålar, bringare, såsbåt, 6 diverse uppläggningsfat
1 djup tallrik med nagg
Förgyllningsslitage förekommer
891424
2021-03-21