Signe Lund Aspenström oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGNE LUND ASPENSTRÖM (1922-2015): nakenstudie, signerad Sa -43, olja på pannå, ca 50x26 cm

891425

2021-03-22