Sideboard B&B Italia

Sideboard B&B Italia
Sideboard B&B Italia
Sideboard B&B Italia
Sideboard B&B Italia
Sideboard B&B Italia
Sideboard B&B Italia
Sideboard B&B Italia
Sideboard B&B Italia

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, modul, B&B Italia, betsad ek, gul glasskiva, höjd ca 37,150x35 cm

Bruksslitage, smärre repor

891430

2021-03-17