Figuriner Spanien 1900-tal
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
NAO, ROSAL, 4 st, figuriner, Spanien, 1900-talets andra hälft, porslin, höjder ca 16-40 cm
Kuntoraportti
Byst Rosal med nagg
891436
Päivämäärä:
2021-03-21