Bertil Almlöf oljemålning

Bertil Almlöf oljemålning
Bertil Almlöf oljemålning
Bertil Almlöf oljemålning
Bertil Almlöf oljemålning
Bertil Almlöf oljemålning
Bertil Almlöf oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

2 500 SEK

BERTIL ALMLÖF (född 1930): "Gammal trädgård", signerad och daterad -78, olja på duk, ca 104x66 cm

891439

2021-03-26