Klubbat för:
4 800 SEK
3 800 SEK
WILHELM KÅGE, "Argenta", vas, Gustavsberg, stengods, grön glasyr, målad silverdekor av drake, signerad GUSTAVSBERG ARGENTA, höjd ca 29 cm
smärre slitage, mikronagg kan förekomma
891443
2021-03-26