Vas Wilhelm Kåge

Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge

Klubbat för:

4 800 SEK

3 800 SEK

WILHELM KÅGE, "Argenta", vas, Gustavsberg, stengods, grön glasyr, målad silverdekor av drake, signerad GUSTAVSBERG ARGENTA, höjd ca 29 cm

smärre slitage, mikronagg kan förekomma

891443

2021-03-26