Glasservis 1900-tal

Glasservis 1900-tal
Glasservis 1900-tal
Glasservis 1900-tal
Glasservis 1900-tal
Glasservis 1900-tal
Glasservis 1900-tal
Glasservis 1900-tal
Glasservis 1900-tal
Glasservis 1900-tal
Glasservis 1900-tal
Glasservis 1900-tal
Glasservis 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GLASSERVIS, 49 dlr, Skruf samt Royal Crona, slipad dekor, bestående av: 12 vinglas, 12 grogg, 10 whiskey, 12 likör, ishink, ett par ljusstakar Boda

1 likör med nagg
Mjölkiga glas förekommer

891453

2021-03-21