Terrin flintgods 1800-tal

Terrin flintgods 1800-tal
Terrin flintgods 1800-tal
Terrin flintgods 1800-tal
Terrin flintgods 1800-tal
Terrin flintgods 1800-tal
Terrin flintgods 1800-tal
Terrin flintgods 1800-tal
Terrin flintgods 1800-tal
Terrin flintgods 1800-tal
Terrin flintgods 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

TERRIN, flintgods, 1800-tal, med uppsvängda hänklar och dekor av figurer i relief, höjd ca 27, längd 31 cm

Nagg

891458

2021-03-18