Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskap med fiskare, signerad samt daterad Riddarsporre -04, olja på pannå, 54x70 cm

Kuntoraportti

891461

Päivämäärä:

2021-03-21