Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskap med fiskare, signerad samt daterad Riddarsporre -04, olja på pannå, 54x70 cm
Kuntoraportti
891461
Päivämäärä:
2021-03-21