Oljemålning S Fischer

Oljemålning S Fischer
Oljemålning S Fischer
Oljemålning S Fischer
Oljemålning S Fischer
Oljemålning S Fischer
Oljemålning S Fischer
Oljemålning S Fischer
Oljemålning S Fischer

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Stilleben, signerad S. Fischer, olja på duk, ca 45x64 cm

891478

2021-03-21