Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (4), bl a Stockholmsmotiv, färglitografier, signerade och daterade Svenolov Ehren -76, numrerade 144/360, ca 19,5x13 - 19,5x29 cm
Ej examinerade ur ramar
891485
2021-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här