Sven-Olof Ehrén färglitografier

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (4), bl a Stockholmsmotiv, färglitografier, signerade och daterade Svenolov Ehren -76, numrerade 144/360, ca 19,5x13 - 19,5x29 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerade ur ramar

891485

2021-03-26