Rullklaff 1950-tal

Rullklaff 1950-tal
Rullklaff 1950-tal
Rullklaff 1950-tal
Rullklaff 1950-tal
Rullklaff 1950-tal
Rullklaff 1950-tal
Rullklaff 1950-tal
Rullklaff 1950-tal
Rullklaff 1950-tal
Rullklaff 1950-tal
Rullklaff 1950-tal
Rullklaff 1950-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, 1950-tal, fanerad i mahogny, rullklaff, fotavslut i mässing, etikettmärkt Bröderna Gustafssons träindustri Markaryd, höjd ca 95, 92x45 cm

Nyckel finns

891491

2021-03-17