Väggur Frimans Östersund
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BUTIKSUR, 1900-talets mitt, plåt lackerad urtavla, märkt Frimans Östersund diameter ca 36 cm
nyckel finns
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionenej, bruks och åldersrelaterat slitage, glas saknas
Går vid inskrivningstillfället
891494
2021-03-26