Väggur Frimans Östersund

Väggur Frimans Östersund
Väggur Frimans Östersund
Väggur Frimans Östersund
Väggur Frimans Östersund
Väggur Frimans Östersund
Väggur Frimans Östersund
Väggur Frimans Östersund
Väggur Frimans Östersund
Väggur Frimans Östersund
Väggur Frimans Östersund

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUTIKSUR, 1900-talets mitt, plåt lackerad urtavla, märkt Frimans Östersund diameter ca 36 cm

nyckel finns
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionenej, bruks och åldersrelaterat slitage, glas saknas
Går vid inskrivningstillfället

891494

2021-03-26