Vas Rörstrand

Vas Rörstrand
Vas Rörstrand
Vas Rörstrand
Vas Rörstrand
Vas Rörstrand
Vas Rörstrand

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖRSTRAND, vas, tidigt 1900-tal, jugend, höjd ca 16 cm

Bruksslitage

891505

2021-03-22