Bengt Böckman

Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman
Bengt Böckman

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT BÖCKMAN (1926-2014): Blueprints, (3), färglitografier, signerade Bengt Böckman, numrerade 411/500 ramade

891506

2021-03-21