Spegel i gustaviansk stil

Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPEGEL / VÄGGFÄLT, omkring 1900, gustaviansk stil, bronserad, förgylld samt bemålad, dekor i pastellage, fasettslipat glas, 177x116 cm

Skador, slitage

891548

2021-03-18