Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PUCK STOCKLASSA (1922-2014): "Cirkus", väggskulptur, signerad Puck, patinerad gips, ca 66x101 cm
Historik: Tidigare gåva från konstnären själv.
mindre lagning
891550
2021-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här