Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
100 EUR
TAPIO JUNNO (1940-2006) barn och fågel, signerad samt daterad -74, gipsrelief, 31x31 cm
övre vänstra hörnet illa skadat
891554
2021-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här