Tapio Junno relief

Tapio Junno relief
Tapio Junno relief
Tapio Junno relief
Tapio Junno relief
Tapio Junno relief
Tapio Junno relief

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

100 EUR

TAPIO JUNNO (1940-2006) barn och fågel, signerad samt daterad -74, gipsrelief, 31x31 cm

övre vänstra hörnet illa skadat

891554

2021-03-17