Ingeborg Lundin Ariel

Ingeborg Lundin Ariel
Ingeborg Lundin Ariel
Ingeborg Lundin Ariel
Ingeborg Lundin Ariel
Ingeborg Lundin Ariel
Ingeborg Lundin Ariel

Klubbat för:

660 EUR

Utropspris

400 EUR

INGEBORG LUNDIN, VAS, Ariel, Orrefors, klart glas med blått, signerad "ORREFORS Ariel nr 722N Ingeborg Lundin", höjd 17,5 cm.

Lätt slitage

891569

2021-03-21