Soffa
2021-03-25
891577
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFA, 1900-talets första hälft, 3-sits, textil klädsel, längd ca 185 cm, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, fläckar samt ytlig nedsmutsning