Matgrupp engelskstil 1900-tal

Matgrupp engelskstil 1900-tal
Matgrupp engelskstil 1900-tal
Matgrupp engelskstil 1900-tal
Matgrupp engelskstil 1900-tal
Matgrupp engelskstil 1900-tal
Matgrupp engelskstil 1900-tal
Matgrupp engelskstil 1900-tal
Matgrupp engelskstil 1900-tal
Matgrupp engelskstil 1900-tal
Matgrupp engelskstil 1900-tal
Matgrupp engelskstil 1900-tal
Matgrupp engelskstil 1900-tal
Matgrupp engelskstil 1900-tal
Matgrupp engelskstil 1900-tal
Matgrupp engelskstil 1900-tal
Matgrupp engelskstil 1900-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, lackat och betsat trä, claw and ball fötter, 1 uppfällbar iläggsskiva a 50 cm, bord höjd ca 76, 172x107 cm, 4 stolar med stoppad sits, sitthöjd ca 47 cm

Bruksspår, märken, torkad stoppning

891585

2021-03-21