Soffa
2021-03-25
891589
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFA, omkring 1900-talets mitt, tygklädsel, rygg med knappar, pärlspik, ben i lövträ med mässingsavslut, sitthöjd ca 40, längd 172 höjd 87cm
Smärre bruksslitage, märken, något nött klädsel, omklädd