Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
300 EUR
TESERVIS, porslin, 15 st koppar höjd 6,5 cm, 20 fat diameter 14 cm, serveringsfat 19 x 16 cm, W. Davenport, Staffordshire, tidigt 1800-tal.
Smått åldersrelaterat slitage.
891590
2021-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här