W. Davenport teservis

W. Davenport teservis
W. Davenport teservis
W. Davenport teservis
W. Davenport teservis
W. Davenport teservis
W. Davenport teservis
W. Davenport teservis
W. Davenport teservis

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

TESERVIS, porslin, 15 st koppar höjd 6,5 cm, 20 fat diameter 14 cm, serveringsfat 19 x 16 cm, W. Davenport, Staffordshire, tidigt 1800-tal.

Smått åldersrelaterat slitage.

891590

2021-03-21