Klubbat för:
240 EUR
Utropspris
200 EUR
GUNILLA JUNG, SKÅL, signerad G-J 1934 S P. 57, fasettslipat röd-brunt glas, diameter 17 cm, höjd 9,5 cm
Lätt slitage
891597
2021-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här