Gunilla Jung rubinröd skål

Gunilla Jung rubinröd skål
Gunilla Jung rubinröd skål
Gunilla Jung rubinröd skål
Gunilla Jung rubinröd skål
Gunilla Jung rubinröd skål
Gunilla Jung rubinröd skål

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

200 EUR

GUNILLA JUNG, SKÅL, signerad G-J 1934 S P. 57, fasettslipat röd-brunt glas, diameter 17 cm, höjd 9,5 cm

Lätt slitage

891597

2021-03-21