Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VITRINSKÅP, 1980-tal, märkt SA, American Furni, invändigt med 3 hyllplan i glas samt belysning, höjd ca 183, 48x32 cm
Bruksspår, mindre skador
891603
2021-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här