Ljusstake Frankrike

Ljusstake Frankrike
Ljusstake Frankrike
Ljusstake Frankrike
Ljusstake Frankrike
Ljusstake Frankrike
Ljusstake Frankrike
Ljusstake Frankrike
Ljusstake Frankrike
Ljusstake Frankrike
Ljusstake Frankrike

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKE, marmor och brons, Frankrike, 1800-tal, dekor i form av putto, höjd ca 33 cm

Omarbetad, sockeln med nagg, bristning/lagning

891613

2021-03-19