Skulptur brons

Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons

Klubbat för:

5 400 SEK

2 000 SEK

SKULPTUR, brons, 1900-tal, i form av Nike, höjd inkl. marmorsockel ca 36 cm

Slitage

891623

2021-03-19