Oidentifierad konstnär pastell
2021-03-17
891634
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kubistisk komposition, pastell på papper, signerad samt daterad 83, bildyta ca 68x78 cm