Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
POTTSKÅP, sengustaviansk stil, 1800-tal, fanérat i mahogny, lister och beslag i mässing, stenskiva, höjd 80, 59x42 cm
Säljes till förmån för Cancerfonden
Slitage, saknar nyckel
891642
2021-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här