Pottskåp 1800-tal

Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

POTTSKÅP, sengustaviansk stil, 1800-tal, fanérat i mahogny, lister och beslag i mässing, stenskiva, höjd 80, 59x42 cm

Säljes till förmån för Cancerfonden

Slitage, saknar nyckel

891642

2021-03-18