Figurer 1930-tal

Figurer 1930-tal
Figurer 1930-tal
Figurer 1930-tal
Figurer 1930-tal
Figurer 1930-tal
Figurer 1930-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURER, 1930-tal, 30 st, elastolin, soldater, cowboys samt Amerikansk ursprungsbefolkning m.m, längd ca 3-16 cm.

Skador, slitage, lagningar.

891646

2021-04-03