Ljuskrona
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, ca 1960-tal, stomme av mässing, behängd med droppformade prismor, färgat stamglas, 5 ljusarmar, elektrifierade, höjd ca 50, diameter 20 cm
Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen, smärre slitage
891657
2021-03-22