Keith Haring papperspåse

Keith Haring papperspåse
Keith Haring papperspåse
Keith Haring papperspåse
Keith Haring papperspåse

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KEITH HARING (1958-1990): Pop Shop, paperspåse med tryckt dekor, signerad och daterad Keith Haring -85 i trycket, ca 39x30 cm, inramad

891667

2021-03-17