Amerika koffert 1900-talets början
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KOFFERT, sk Amerika-koffert, 1900-talets början, metallskodd samt med detaljer av läder, märkt med etikett "Swedish American Line", New York direct Gothenburg, höjd ca 59, 103x58 cm
nyckel saknas, skador, slitage
891681
2021-03-21