Uno Wallman olja på duk

Uno Wallman olja på duk
Uno Wallman olja på duk
Uno Wallman olja på duk
Uno Wallman olja på duk
Uno Wallman olja på duk
Uno Wallman olja på duk

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

UNO WALLMAN (1913-2004): Komposition med segelbåtar, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 16,5x22 cm

891690

2021-03-22