Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, "Sickan", 52 dlr, Kosta, 1900-talets mitt, slipad dekor, bestående av: 9 rödvinsglas, 12 groggglas, 12 selterglas, 12 snapsglas, 7 portvinsglas
4 glas med mindre nagg
891692
2021-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här