Vicke Lindstand glasservisdelar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, "Sickan", 52 dlr, Kosta, 1900-talets mitt, slipad dekor, bestående av: 9 rödvinsglas, 12 groggglas, 12 selterglas, 12 snapsglas, 7 portvinsglas

4 glas med mindre nagg

891692

2021-03-22