Skänkskåp Dalarna/ Hälsingland
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÄNKSKÅP, 2 dlr, Dalarna/ Hälsingland, 1800-talets första hälft, sk Kronskåp, polykrom dekor av kurbits, höjd ca 209, 103x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Brukslitage, smärre märken
891693
2021-03-18